(216) 441 96 26

Menu
e3

Barış ÇELİK – Serbest Muhasebeci Mali Müşavir / Kıdemli Denetçi

 

Barış ÇELİK 1998 yılında meslek kariyerine başlamış olup, 2008 yılında mali müşavirlik mesleki yeterlilik sınavlarında başarı göstererek Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olmaya hak kazanmıştır. 01.12.2010 tarihinde Türev Uluslararası Denetim Serbest Muhasebecilik Mali Müşavirlik Ltd. Şti.’ ni kurmuştur. İnşaat, enerji, petrokimya, denizcilik, otomotiv, film yapımcılık ve yazılım alanlarında faaliyet gösteren firmaların yanı sıra, İlk 500 sanayi kuruluşları arasında yer alan ve bakır sektöründe faaliyet gösteren mükelleflere müşavirlik ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Gerek vergi ve sosyal güvenlik mevzuatı gerekse şirketlerin halka açılma, bölünme ve birleşme konularındaki müşavirlik süreçlerini bizzat yürütmektedir.

 

Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Mali Hukuk Yüksek Lisans programı öğrencisidir ve tez çalışmalarına devam etmektedir.

 

Ülke ekonomisine Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak hizmet vermekte olan Çelik, Uygulama yanında yorumlama alanında da  mükelleflerine daha iyi hizmet vermek amacıyla Hukuk Eğitimi almaktadır.

 

2014 yılından bugüne Turev Yeminli Mali Müşavirlik ve Denetim Ltd. Şti.’ ye kıdemli denetçi olarak hizmet vermektedir.

 

İngilizce bilmektedir. Evli ve 2 çocuk sahibidir.